Nasza firma działa na rynku usług projektowo-inżynierskich w Polsce nieprzerwanie od roku 1993. Od 2002 roku pod marką #JARBUD. Podstawą działania naszej firmy jest kompleksowa obsługa inwestycji w zakresie projektów budowlanych i wykonawczych oraz nadzorem autorskim nad ich realizacją. #JARBUD jako Firma rodzinna to solidna gwarancja doświadczenia i jakości.

Nasz zgrany zespół projektowy zapewnia elastyczność, szybką wymianę informacji oraz bliski kontakt z klientem gwarantujący wysoki standard oferowanych usług.

Wszystkie projekty są weryfikowane przez wyspecjalizowanych projektantów – wewnętrzna kontrola sprawia, że zawsze otrzymują Państwo produkt zgodny z obowiązującymi normami jak i założeniami.

Kredyty kielce
Kredyty kielce

Ciągle poszerzamy wiedzę na temat obowiązujących norm, przepisów, standardów i procedur. Organizujemy dla naszego Zespołu liczne szkolenia, dzięki temu jesteśmy wstanie zapewnić pełne bezpieczeństwo i powodzenie projektów naszych Klientów.

Dewizą naszej Firmy jest profesjonalizm i kompleksowość świadczonych przez nas usług. Dzięki wyjątkowemu podejściu zyskaliśmy zaufanie wielu znanych Firm, Instytucji, osób prywatnych. Przez ostatnie lata mieliśmy przyjemność realizować nowatorskie i wyjątkowe projekty, w których aktywnie uczestniczyliśmy dostarczając naszym Klientom jak najlepsze rozwiązania. Doskonale wiemy, jak ważna jest jakość i terminowość w prowadzonych projektach -dlatego staramy się zapewnić jak najlepszą obsługę, dogodne terminy oraz gwarancję rzetelnie wykonanych prac projektowych.

Elastyczna oferta zawsze jest idealnie dopasowana do potrzeb i możliwości współczesnego Inwestora. W tym celu korzystamy ze specjalistycznego oprogramowania na każdym etapie przygotowania dokumentacji. Idziemy z biegiem nowoczesnych technologii i nowe rozwiązania wykorzystujemy w prowadzonych projektach.

Współpracujemy z firmami wykonawczymi, które zapewniają realizację projektu w taki sposób, aby stał się on wizytówką właściciela i architekta.